Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

podsłuch na telefon, szukam

podsłuch na telefon, szukam

Z góry dziękuję za pomoc w odszukaniu czegoś konkretnego w ramach podsłuchu na telefon. Może pomożecie odszukać coś niedrogiego? Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

werbenk

Posty: 2

 
Spyphone można uruchomić zdalnie na telefonie, niemniej jednak musisz aplikację zainstalować. Tak czy w przeciwnym razie, musisz mieć telefon w ręce. Nie ma innej możliwości. Poczytaj sobie na stronie i dowiesz się, w czym jest rzecz.

efmef98

Posty: 16

 
W praktyce jest to zupełnie prosta aplikacja. Wejdź na stronę oprogramowania Spyphone i wszystkiego się dowiesz. Nie sądzę, że ktokolwiek mógłby mieć z nią kłopot :)

esdoen1

Posty: 21

 
Opłacalne :) Jak masz poważny problem, to na bank ci się opłaci. Mnie wystarczyło wykupić tę najtańszy pakiet, żeby się upewnić co do swoich podejrzeń. Na dłuższą metę, można odszukać podsłuch na telefon, który nie jest drogi z uwagi na mniej funkcji. Wiadomo, iż nie każdy żąda wszystkich możliwych opcji.

yetisize

Posty: 10

 
Z własnego doświadczenie polecam świetne rozwiązanie w ramach podsłuchu do telefonu https://spyphonesoft.pl/. To zwłaszcza fajna rzecz, jak chcesz mieć pewność jako rodzic. Można wykupić licencję na konkretną liczbę dni. Polecam. Korzystam i jestem zadowolona.

juron

Posty: 16

 
Ciekawa jestem tych wszystkich opcji. Z tego, co czytałam na stronie to Spyphone jest chyba najlepszy. Mam nadzieję, że nie wyniesie mnie to dużo. Na razie chciałabym spróbować, sprawdzić, jak to wygląda w praktyce.

Fajae

Posty: 3

 
Opłacalne :) Jak masz poważny problem, to na bank ci się opłaci. Mnie wystarczyło wykupić tę najtańszy pakiet, żeby się upewnić co do swoich podejrzeń. Na dłuższą metę, można znaleźć podsłuch na telefon, który nie jest drogi z uwagi na mniej funkcji. Wiadomo, że nie każdy potrzebuje wszystkich możliwych opcji.

sgemino

Posty: 8