Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Program do rejestracji czasu pracy -dobra firma

Program do rejestracji czasu pracy -dobra firma

Witam. W dziale kadr mam niezły bałagan. Co myślicie o tym, żeby kupić program do planowania urlopów?

esdoen1

Posty: 10

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Klarka34

Posty: 20

 
Powiem szczerze, iż jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Jednakże największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

Black_Riot

Posty: 16

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Anonim.KuBa

Posty: 14

 
Jeżeli planujesz prowadzić u siebie elektroniczny wniosek urlopowy, to zachęcam do kontaktu z http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php. Posiadają w swojej ofercie najaktualniejsze oprogramowanie.

orient

Posty: 20

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo ważne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

domniki56

Posty: 11

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

yetisize

Posty: 23

 
Czyli okazuje się, że rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

Marioleczka

Posty: 15

 
U nas pracownicy bardzo często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

Kidi

Posty: 14