Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

termin na rejestracje pojazdu, gdzie sprawdzę

termin na rejestracje pojazdu, gdzie sprawdzę

Ktoś orientuje się jak wygląda rejestracja pojazdów? Zastanawiam się do ilu dni mogę zarejestrować pojazd, albowiem nigdy wcześniej tego nie robiłem. Nie chce też płacić jakiś kar, albowiem dodatkowe koszty są dla mnie zbędne.

HalskiPol

Posty: 1

 
Od wielu lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Oczywiście mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, ale i chęci, dlatego tak się dzieje.

Marioleczka

Posty: 2

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, ale o wiele gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już niestety na sto procent otrzymamy karę. Zaczyna się od 200 złotych, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

labuh

Posty: 2

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Morchepl

Posty: 19

 
Nie wiem, bowiem jeżeli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Przeważnie mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas różnych kontroli policji nigdy żadnych problemów nie miałem.

Yuri20

Posty: 4

 
W łatwy sposób można sprawdzić, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do której auto ma być przerejestrowanej.

Kitas

Posty: 3

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeśli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie kupienia pojazdu.

Klara323

Posty: 3

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

Yuri20

Posty: 2