Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

idealne tętno bieganie, poszukuję

idealne tętno bieganie, poszukuję

Chcę skorzystać kalkulatora BMI, bo mam nadwagę, ale chce się przekonać czy to już powód do alarmu czy jednak jeszcze na spokojnie może sobie jakoś funkcjonować?

woxxxx45

Posty: 2

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezmiernie zadowolony. Działa niezmiernie dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

Morchepl

Posty: 17

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za niezwykle pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasem jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt dużo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

IwonkaMeee

Posty: 29

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób prościej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami pożądane byłoby, chociaż troszkę poczekać na poprawę warunków.

pawel253

Posty: 3

 
Lubię dbać o siebie, natomiast nie zawsze jest na to czas. Jeżeli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To bez wątpienia nie jest rozsądne, natomiast co zrobić?

namok

Posty: 2

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Grabow12

Posty: 3

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto wiele biegać dla swojego zdrowia. Wówczas nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Pipek56

Posty: 11