Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Serwis ploterów - POMOCY!!

Serwis ploterów - POMOCY!!

Jeżeli oddam ploter do serwisu to w jakim czasie zostanie on naprawiony i ponownie wróci do mojej firmy?

derbuś45

Posty: 10

 
W kwestii naprawy ploterów HP zdecydowanie polecam Ci skorzystanie z usług tego serwisu: http://serwisploterow.org.pl. Sam z niego korzystam i cenię sobie przede wszystkim niskie ceny oraz szybkie terminy napraw.

@_24lampy

Posty: 15

 
Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę urządzenia ponieważ jest to zdecydowanie tańsze niż zakup nowego urządzenia wysokiej klasy. Naprawa natomiast bardzo często wychodzi naprawdę bardzo tanio i warto wcześniej zapoznać się z kosztami naprawy.

AAjaka!!

Posty: 16

 
Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę urządzenia albowiem jest to zdecydowanie tańsze niż kupowanie nowego urządzenia wysokiej klasy. Naprawa ale bardzo częstokroć wychodzi rzeczywiście bardzo tanio i pożądane byłoby uprzednio zapoznać się z kosztami naprawy.

beata77

Posty: 11

 
Mój znajomy gdy jego ploter uległ awarii od razu udał się do serwisu ploterów HP i ku mojemu zaskoczeniu naprawa była niezwykle tania. Dodatkowo jego ploter działa zdecydowanie lepiej niż przed naprawą ponieważ zostały wymienione jeszcze różne elementy a więc naprawę niezwykle sobie chwali i poleca ją każdemu w wypadku awarii.

zakk87

Posty: 21

 
Osobiście zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z usług serwisów, które nie są tak jak mówisz od razu w stanie zdiagnozować przyczyny tego, dlaczego ploter nie działa w pełni prawidłowo ponieważ może to oznaczać tylko i wyłącznie brak kompetencji osób pracujących w tego typu serwisie i może wiązać się z nieprawidłową naprawą.

@marcelko

Posty: 14

 
Jeżeli prowadzisz swoją firmę w Poznaniu to serwisów oferujących naprawę ploterów masz naprawdę sporo. Osobiście radziłbym Ci jednak udanie się do serwisu specjalizującego się w ploterach konkretnej marki. Z doświadczenia wiem, że serwisy tego typu zdecydowanie lepiej świadczą swoje usługi.

apepsi1983

Posty: 29

 
W mojej opinii korzystanie z serwisów ploterów ma ogromny sens. Nawet jeżeli Twoje urządzenie jest w pełni sprawne to ze względu na jego olbrzymią cenę warto poddawać je systematycznej konserwacji. Dzięki temu podziała u Ciebie znacznie dłużej i pozwoli zaoszczędzić na naprawach w przypadku awarii wynikającej z braku konserwacji sprzętu.

HalskiPol

Posty: 17

 
Zdecydowanie odradzam Ci nabycie nowego plotera w wypadku awarii. W mojej opinii naprawa jest zdecydowanie bardziej opłacalna a Twój sprzęt będzie po niej jak nowy.

nemiasty

Posty: 16

 
W mojej opinii naprawa ploterów w renomowanym serwisie jest wręcz obowiązkiem w wypadku ich awarii a zakup nowego urządzenia jest kompletnie nieopłacalny.

dzaman

Posty: 23