Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Pomocy !!! Hosting, jaki dobry ?

Pomocy !!! Hosting, jaki dobry ?

Witam serdecznie.

Co jest znaczące, gdy wybieram tani hosting? Mam olbrzymi wybór, który jest problematyczny.

dyduch34

Posty: 26

 
Hej. Mój znajomy polecił mi całkiem niedawno tani hosting, do którego nie byłem przekonany z racji półki cenowej, na której znajdowała się ta oferta. Okazało się to bardzo mylące, bowiem w rzeczywistości hosting stoi na bardzo wysokim poziomie, co potwierdziły moje 14-dniowe testy.

pako723

Posty: 20

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj wyborną ofertą hostingu, jaką dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z jakiego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 zł rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie weseli. Szkoda, że nie stać mnie na opcję Business za 249 złotych, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

reserved4u

Posty: 15

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi wiele wątpliwości, które związane są z troską właścicieli stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, że hosting ceni się między innymi za uptime, a także znalazłem kilka stron, na których można go śledzić w odniesieniu do usług wielu firm.

IwonkaMeee

Posty: 29

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, albowiem tworzyłem je w zwyczajnym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać doświadczone oprogramowanie zaczęły rosnąć moje żądania w stosunku do tego, co winien posiadać hosting www.

Bienkus

Posty: 24

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania wielkich sum pod warunkiem, że nasze serwisy nie generują gigantycznego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a niezbędny będzie serwer dedykowany.

Bączeak

Posty: 22

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Wiele firm doszło do wniosku, że może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę zadowolony, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 złotych!

sethe

Posty: 14

 
Cześć, tu Łukasz.

Niedawno kupowałem nowy hosting www, przed jakim postawiłem szereg wymagań. Zdziwiłem się, że owe kryteria spełnia co najmniej kilkanaście propozycji. Muszę powiedzieć, że na rynku jest dość wyrównana konkurencja, która zaciekle walczy o nowych klientów.

agapod17

Posty: 29