Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

anonse towarzyskie ??

anonse towarzyskie ??

Czuje się samotny i nie wiem, co zrobić? Może zacząć korzystać z ogłoszeń kobiet, jakie są w internecie? Sam już nie wiem.

jarossse

Posty: 1

 
Według mnie, jeśli chodzi o anonse towarzyskie to serwis https://samka.pl jest numerem jeden. Mają dokładnie to wszystko, czego szukam. Wybieram wiek, wzrost, wagę i miejsce gdzie ta osoba ma mieszkać.

yetisize

Posty: 2

 
Znajomy często korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest bardzo zadowolony. Sam nigdy nie próbowałem, ale trzeba przyznać, że zdjęcia pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, ale teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, bo miłe spotkanie by się na pewno przydało.

Marioleczka

Posty: 18

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak mnóstwo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, że sam nie wiem, jaką z nich ma wybrać. Weselę się, że jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeśli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

pawel253

Posty: 2

 
Tak naprawdę to ogłoszeń towarzyskich jest wiele. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko dokładnie szukać, a trafi się na super osoby.

Jasio234

Posty: 5

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

090913123

Posty: 4